Levná půjčovna čističů koberců Praha

Jistě se Vám už někdy stalo, že jste nedopatřením ušpinili koberec nebo čalounění a skvrnu bylo nutno rychle odstranit. Pokud nezabírají domácí metody odstraňování skvrn, zbývají dvě možnosti. První je objednání úklidové firmy, která by přijela provést mokré čištění a druhou možností je zapůjčení stroje na mokré čištění v půjčovně. Vhledem k tomu, že úklidové firmy jsou velmi často vytížené a ve většině případů mohou přijet až za několik dnů, je ideální volbou právě zmíněné zapůjčení stroje na čištění koberců.

Za tímto účelem byla zřízena půjčovna strojů na čištění koberců Praha, která sídlí na Praze 4, ulice Na Záhonech 834/52. Jako jediná z půjčoven v Praze nabízí zcela nové stroje Karcher Puzzi 10/1, které jsou inovací starších strojů Puzzi 100 Super a kromě řady vylepšení disponují také výklopnou hlavicí na čištěné koberců, která dovoluje čištění i v těžko přístupných místech. V ceně zapůjčení kromě standardního nástavce na čištění koberců dostanete také nástavec na čištění čalounění a matrací. Navíc zdarma obdržíte také 10 dávek čistící chemie Karcher a návod na obsluhu stroje na čištění koberců.

Při zapůjčení troje budete proškoleni ohledně správné práce se strojem a čištění tak bude doslova hračkou. Vysavače jsou velmi odolné a kvalitní, proto si půjčovna strojů na čištění koberců Praha získává stále více příznivců. V případě nutnosti lze navíc zakoupit další dávky Chemie Karcher RM 760, dávky, které dostanete zdarma k zapůjčení, vystačí na vyčištění bytu 2 + 1 při standardním ušpinění. 

Půjčujeme stroj na čištění koberců Kärcher

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace