Půjčení monitoru dechu Praha

Monitor dechu patří v dnešní době do běžné výbavičky, kterou rodiče připravují před příchodem miminka. Pořizovací náklady na toto zařízení ovšem nejsou nikterak nízké, ne každá mladá rodina má dostatek prostředků na pořízení nového přístroje. Proto přicházíme v naší půjčovně Prima Rodina s nabídkou zapůjčení toho monitorovacího zařízení na potřebnou dobu - můžete si u nás půjčit dvoudeskový monitor dechu Babysense II izraelského výrobce Hisense, který většina maminek zná již z porodnice.

 

1  
Půjčení monitoru dechu Babysense II.
půjčení - dvoudeskový monitor dechu Babysense II - zařízení k monitorování dechu ...
Dostupnost: skladem
ks
Cena350
1  

Monitor dechu Babysense II trvale monitoruje dech Vašeho miminka a pokud se jeho dech zastaví na více než 20 sekund nebo pokud dechová frekvence klesne pod 10 nádechů za minutu, spustí zvukový a optický alarm. 

Součástí půjčení je kontrolní jednotka připojitelná ke dvěma senzorovým  deskám, které se umísťují mezi matraci a dno postýlky. Dále propojovací kabel, hák pro zavěšení na postýlku či kolébku a manuál. Senzory nejsou v přímém kontaktu s dítětem a jeho pohyb neomezují.

Pro provoz jsou zapotřebí 4 tužkové baterie typu AA, které  nejsou součástí zápůjčky. 

Syndrom náhlého úmrtí kojenců, zkráceně SIDS,  je označení stavu, kdy jinak zdravé dítě, náhle přestane ve spánku dýchat. Nejčastěji k této zástavě dechu dochází u dětí ve věku 1 – 5 měsíců, dalším rizikovým věkem je období mezi 8. a 9. měsícem. Většímu riziku jsou vystaveny děti předčasně narozené a děti s nízkou porodní váhou. Nejčastější dobou je období mezi půlnocí a šestou hodinou ranní. Pokud není včas zahájena resuscitace, dochází k úmrtí.

Důrazně upozorňujeme rodiče, aby se včas informovali, jak případnou resuscitaci miminka provést!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace